Naprawa laptopów Chorzów


Zapsuty laptop? Sprawdź nasz serwis komputerowy

Nierzadko w przypadku usterki laptopa w głowie pojawia się pytanie, czy da się go naprawić, czy może jednak będziemy zmuszeni pożegnać się naszym urządzeniem, ponieważ koszt naprawy będzie porównywalny z zakupem nowego urządzenia.

Jeżeli jesteś z Chorzowa lub sąsiednich miast i jesteś właśnie w takiej kłopotliwej sytuacji - skontaktuj się z nami. Nasz serwis zapewnia bezpłatną wycenę. Przeprowadzimy dokładną diagnozę i w sposób rzeczowy przedstawimy scenariusz i koszt naprawy Twojego urządzenia.

Jeżeli chcesz poznać naszą wycenę, skontaktuj się z nami.

 
Naprawa laptopów i komputerów

Ile kosztuje naprawa laptopa?

Dla standardowych usług serwisowych posiadamy cennik. Ostateczna wycena usługi serwisowej jest składową poszczególnych jego pozycji w zależności, jakie części lub podzespoły urządzenia będą podlegały naprawie lub wymianie. W mniej standardowych przypadkach wycena ma charakter indywidualny.

Jakiego typu usterki w laptopach może naprawić serwis?

Niezależnie od marki czy producenta laptopa wiele elementów może ulec w nim awarii, usterce lub po prostu zużyciu. Profesjonalny serwis jest w stanie poradzić sobie z większością przypadków. Zasadniczo usługi serwisowe dzielimy na podstawowe kategorie.

Są to:

  • Usterki płyt głównych (np. naprawa układu zasilania, wymiana gniazd, wymiana slotów, wymiana układów BGA i inne)
  • Usterki matryc (np.: wymiana matrycy LCD, wymiana świetlówki matrycy, wymiana tasiemki sygnałowej)
  • Wymiany podzespołów (dyski twarde, pamięci RAM, karty graficzne, procesory)
  • Pozostałe usługi (w tym: wymiana układów chłodzenia, wymiana klawiatury w notebooku, naprawa elementów obudowy)

Szczegóły naszych usług znajdzie tutaj: Oferta serwis laptopów

Ile trwa naprawa laptopa?

W ABI Elektronika doskonale zdajemy sobie sprawę, że brak możliwości korzystania z urządzenia nierzadko jest bardzo problematyczne. Dotyczy to szczególnie osób, dla których laptop, notebook, czy komputer stacjonarny jest narzędziem pracy. Mając to na uwadze, działamy ekspresowo, tak aby skrócić ten czas i zminimalizować koszty związane przestojem w obowiązkach zawodowych. Po przeprowadzeniu diagnozy będziemy w stanie określić przybliżony czas potrzebny do ukończenia naprawy Twojego urządzenia.

Przywracanie danych z dysków

Usterki laptopów wiążą się także z ryzykiem utraty cennych danych, których wartość ciężko wycenić, zarówno w przypadku danych firmowych, jak i prywatnych w postaci zdjęć, filmów czy maili. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się także odzyskiwaniem danych, zapewniając zachowanie ich poufności.